Tülay Özdemir Uzuner

Yaşamım boyunca kişisel gelişim yolculuğumda öğrendiklerimi diğer insanlarla paylaşmaya karar verdiğimde, bunu nasıl yapabileceğim sorusunun cevabını ararken koçluk ile tanıştım.

Hayatının her döneminde sorgulamayı seven biri olarak soruların insanın hayatında yaratabileceği etkiyi görmek beni derinden etkiledi ve diğer insanların da koçluk sayesinde kolayca hayatlarını mutlu, huzurlu ve tatmin edici bir şekilde yaşamasını sağlamak için harekete geçtim.
Gelişim ve öğrenme  sürecinin insanın hayatı boyunca devam ettiğine inanan biri olarak,farklı konularda pek çok eğitim,seminer ve workshop çalışmalarına katıldım ve halen de yeni eğitimler almaya devam etmekteyim. Koçluk sertifikalarımı uluslararası geçerliliğe sahip  ID  Coaching International `dan aldım.

Yıllardır yaşamımda bir şeylerin eksik olduğunu hissediyor ama ne olduğunu bilemezken ID Coaching International bu eksikliği bularak ortaya çıkardığı  için minnettarım ve şu an aradığını bulmanın hazzını hergun doyasıya yaşıyorum.

Koçluk deneyimlerim sayesinde hergün yeni insanlarla tanışarak onların içlerinde kurdukları dünyaya farklı ve daha güzel pencereler açıyorum.

Değerli hocalarıma teşekkür ve şükranlarımı sunmaktan mutluluk duyuyorum. Hayatımı ve geleceğimi değiştirerek yön verdiğin için Teşekkürler ID Coaching.

Tülay ÖZDEMİR UZUNER