enerji

Sevgi Enerjinizi Yükseltin

Harika bir yıl sizi bekliyor. Görünümü ne olursa olsun bu yıl yaşayacaklarınız , kısa ya da uzun vadede sizin için en iyi sonuçları getirecek. Siz sadece,  bunu bilin yeterli. Yüreğinizi sevgiyle doldurun. Sevgi huzurun kaynağıdır. Siz ne kadar huzurlu olabilirseniz, arzu ettikleriniz o kadar size yakın demektir.

Hep öyle olmadı mı?

Sahip olduklarınız, yürekten istedikleriniz değil miydi? Farketmelisiniz ki, zihniniz ne kadar sizi sabote ediyorsa, beklentileriniz o kadar sizden uzaklaşıyor. Hayatınızda var olan olumlu ya da olumsuz herşey, duygularınızın enerjisiyle doğru orantılı.Korkularınız ve endişeleriniz de yaşamınızda meyvesini vermiş olabilir. Ancak bugün olumsuzluk olarak etiketlediğiniz durum, yarın olumluya dönüşebilir.Çünkü iyi ya da kötü bağlamsal olarak görecelidir.

Arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın. Aldığınız her nefeste, evrenin sizi sevgiyle sarmaladığını hissedin. Yaşamak istediğiniz dünyayı resmedin, evren bunu sizin için hazırlayacaktır. Ne istemediğinize değil, ne istediğinize odaklanın ve her durumu şükranla karşılayın. Hücrelerinizi sevgiyle besleyin. Sevgi başlıca yaratıcı kaynağınızdır. Sahip olduğunuz en büyük enerji.

Yalnız değiliz.Hepimiz bir bütünün parçalarıyız. Bugün bütünsel sevgiyi deneyimleyin. Kendinizi çok ama çok sevin. Kendinizi hergün daha çok sevin. Sonra bu sevginin bütüne de yansıdığını farkedeceksiniz. Bütünün enerjisini pozitif yönde yükselttiğinizde hakettiğiniz her şey sizin olacaktır.

Hatice Yıldıran, PCC, MBA, Koçluk Eğitmeni
Dönüşüm Rehberiniz, 1 Ocak 2015