Nuray Güngöroğlu

Kişisel  Gelişim alanında artık profesyonel  olarak ilerlemeye karar verdiğimde; hedefim  yaşam koçluğu oldu. Çünkü,yaşama ve insana bakışım, özel- sosyal ve mesleki alandaki tecrübelerim,  içimde  hissettiğim ve bana yaşama coşkusu veren misyonum ile birleştiğinde  bana yaşam koçluğunu  gösteriyordu.

Koçluk eğitimi alabileceğim kurumları internet ortamında araştırdığımda  “ID Coaching International ” in benim için en uygun  kurum olduğuna karar verdim.Çünkü, “ID” nin  eğitim sonrasında da  mezunlarına sahip çıkan sürekli  gelişim odaklı   bir kurum olduğunu fark etmiştim.Saygıdeğer hocamız “Hatice Yıldıran” nı  ve “ID” ailesini tanıdıktan sonra doğru yerde olduğuma kesin olarak inandım.

Yaklaşık  bir yıldır “ID”  ailesi birlikteyim. Yaşama, insana , eğitime “Akıl ve  Evrensellik boyutundan” bakan sürekli yenilen ve gelişen dinamik bir aileyiz.

Benim için bu ailenin içinde olmak; “Sevgi ve saygı  zemininde  bilginin, gücün, aklın, yaratıcılığın sinerjisinde büyümek” demek. Sayın  hocamız Hatice  Yıldıran’a ve tüm ID ailesine çok teşekkürler.

Nuray Güngöroğlu

Bireysel Yaşam Koçu ve Kurumsal Koç.