İlişkileri integral bakış açısından incelemek üzere Martin ile bir araya geleceğiniz için çok mutluyum. Doğal olarak benim inancım, integral modelin insana ve ilişkilerine dair en iyi ve en kapsamlı model olduğu yönündedir. Eminim ki,  hepiniz kendi potansiyelinizin en uç noktalarını, benliğinizin ve ilişkilerinizin ulaşabileceği en yüksek ve en derin seviyeleri keşfetmek için, integral modeli kullanarak  harika vakit geçireceksiniz. Kendi benliğinizi ve varoluşunuzu daha iyi anlamak için bu modeli kullanıyor olmanızdan dolayı onur duyuyorum. Ayrıca, bu yolculukta size Martin rehberlik edeceği için çok mutluyum. Size en iyi dileklerimle sevgimi ve ışığımı gönderiyorum.   Ken Wilber , Integral Ekolün Kurucusu, Filozof, Yazar, Konuşmacı

İNTEGRAL İLİŞKİLER UYGULAYICI EĞİTİMİ

“Birlikte, sağlıklı ve sürdürülebilir bir aşk ilişkisi yaratmak…”

İntegral İlişki Modeli’nin öncüsü, girişimci, yazar ve eğitmen Martin Ucik, İntegral İlişkiler Uygulayıcı Eğitimi için ID Coaching International organizatörlüğünde İstanbul’da!

Eğitim Tarihi: 16-20 Mayıs 2018

Kimler Katılabilir? 

  • İntegral İlişki Modeli’ni mesleklerine uyarlayarak fark yaratmak isteyen psikologlar, terapistler, koçlar, ilişki koçları, ilişki danışmanları, aile danışmanları
  • Var olan ilişkilerini güçlendirmek isteyen bireyler veya çiftler
  •  İntegral bir ilişki kurmayı öğrenmek isteyen bireyler

Kazanımlar:

Uygulama ağırlıklı gerçekleşecek 5 günlük eğitime katılanlar, İntegral İlişki Modeli ile tanışacak, ilişkileri koçluk zihniyeti ile ele almaya başlayacak, integral bakış açısıyla iki birey arasında ortak bir amaç oluşturan, dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek sağlıklı bir aşk ilişkisi yaratmanın temellerini öğrenerek “integral bir ilişki” geliştirmenin yöntemlerini uygulayabilir hale gelecekler.

GÜN 1:  Aşk Koşulsuzken, İlişkiler Değildir. Neden?

Pek çok kişinin ve çiftin sorduğu bu soru, bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutlardan ele alınacak, katılımcılarla soruya zemin oluşturan kültürel, gelişimsel ve sosyal çerçeveler paylaşılacak, öğrenmeler uygulamalarla pekiştirilecektir.

GÜN 2:  Birlikte Gelişmek / Ayrı Yönlere Doğru Gelişmek

– İlişkiler çerçevesinde bilinç gelişiminin 8 aşaması

– Kendi gelişim aşamanızı belirlemek

– Diğerlerinin gelişim aşamalarını fark edebilir hale gelmek

– İlişkinin tarafları arasında yaşanan sorunların kaynağını anlamak

GÜN 3:  Kutuplar, Spiritüellik, Cinsellik ve Karmaşalar

– Başka bir insanla derinden rezone olunduğunda psikolojik/sübtil ve enerjik/kozal düzeyde neler gerçekleşir?

– Feminen ve maskülen kutuplar arasında sağlıklı dengeyi bulmak

– Tutku ve sinerjiyi günlük hayata tatmin edici ve sürdürülebilir biçimde yansıtmak

– Psikoloji, spiritüellik ve cinsellik arasındaki bağı keşfetmek

– Çiftler arasında bazen çekicilik unsurları, bazen de zorluklar yaratan karmaşaları anlamak

GÜN 4: Yaşam Amacınızı Bulmak ve Partnerinizle Paylaşmak

– Biyolojik/işlemsel yaşam amacı ile transandantal/fizik ötesi yaşam amacı arasındaki farklar

– Spiritüel aydınlanma ile fizik ötesi yaşam amacını keşfetme arasındaki farklar

– Doğal yeteneklerimizi keşfetmek için 4 farklı metodu

– Fizik ötesi yaşam amacının yansıma aşamaları

– Fizik ötesi yaşam amacını dünya ile buluşturma

– Fizik ötesi yaşam amacına uygun partneri yaşamımıza çekme yolları

GÜN 5: Size Uygun Bir İnsana Aşık Olmak

– Aşık olmanın aşamaları

– Karakter ve bağlanma biçimlerini ayırt etmek ve bir ilişki yaratırken bu biçimlerden faydalanmak

– Çiftler arasındaki sorunları kucaklama ve fırsata dönüştürme yolları

– İhtiyaç bazlı ve asimetrik işlemsel ilişkiden tatmin bazlı ve simetrik fizik ötesi integral aşk ilişkisine geçme yolları

Eğitim sonunda katılımcılara İntegral İlişkiler Uygulayıcı Sertifikası verilecek olup arzu edilen katılımcılar yine 2018’de planlanacak İntegral İlişkiler Fasilitatör Eğitimi’ne başvurarak fasilitatör olma şansını değerlendirebileceklerdir.

Katılım Ücreti*: 

950$ (Mart 2018 kayıtları)

1000$ (Nisan 2018 kayıtları)

1100$ (Mayıs 2018 kayıtları)

*KDV Hariçtir.

Martin Ucik Kimdir? 

Aslen Alman olan ve California’da yaşayan Ucik, Eckhart Tolle’un öğrencisi olmuş, Şimdi’nin Gücü workshoplarında uygulayıcı ve fasilitatör olarak görev almıştır. 14 yıllık evliliğinin bitmesinin ardından kendisine sorduğu “neden bu kadar çok sayıda bekar insan ve mutsuz çift var?” sorusu üzerine, Ken Wilber’ın İntegral Modeli ile ilişkiler üzerine edindiği çeşitli öğretileri birleştirerek 30 ülkede yayınlanan “İntegral İlişkiler: Erkekler İçin Bir Kılavuz” ve “Cinsiyet-Amaç-Aşk” kitaplarını yazmıştır. Sağlıklı İlişkiler Birliği (Association for Healthy Relationships)’nin kurucusudur. 3 kız babası olan Ucik, Almanya ve Amerika başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde İntegral İlişki Modeli’ni öğreten uygulayıcı eğitimleri vermekte, eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerini fasilitatör olarak yetiştirmektedir.

Detaylı Bilgi İçin : www.integralrelationship.com/practitioner-training/

Kayıt ve Genel Bilgi İçin : i[email protected]

T: 0 212 212 90 99 – M: 0 553 912 92 99

Merhaba! 16-20 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “Integral Love Practitioner Training” Uygulayıcı Eğitimine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. İsmim Martin Ucik ve Amerika, Avustralya ve Moskova da dahil tüm Avrupa’da gerçekleştirdiğim workshoplardan sonra bu hayatı değiştiren bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmayı dört gözle bekliyorum.

Ekonomik, fiziksel, mental, psikolojik, spiritüel ve cinsel hayatlarımızı uzun süreli olarak iyileştirecek ve yaşamımızı 10 yıl kadar uzatacak iki türlü hayat tarzı seçeneğimiz vardır. Birincisi sağlıklı ve uzun süreli bir aşk ilişkisi, ikincisi ise kişinin kendisini aşmasının sağlayacak bir yaşam amacına sahip olması ve bunu diğer insanların hizmetine sunması.

5 gün sürecek eğitimimiz sırasında dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek, ortak amaca sahip uzun süreli ve sağlıklı ilişkiyi birlikte nasıl yaratacağımızı öğrenerek pratik edeceksiniz. Şimdi, kendiniz için böyle bir ilişkiyi yaratmak ve danışanlarınıza da bu konuda koçluk etmek için lütfen hemen kayıt olun.

Çok teşekkür ediyor, size sevgilerimi ve iyi dileklerimi gönderiyorum.

Martin UCIK