Feryal Aydoğdu

Çok kısa sürede çok şey öğrendim.Öncelikle kendimde değişimler yaşamaya başladım.Farkındalıklarım arttı.Temel eğitimin üzerine yapılan pratik uygulamalar gerçekten doyurucu, öğretici, düşündürücü, geliştirici. Teori ile pratik birleştiğinde ise,sonuç mükemmel oluyor diyebilirim.Hatice Hanım’ın eğitimci yanı ile tecrübelerinin birleşmesi sonucu ortaya tadına doyulmaz bir eğitim çıkıyor,her anını aklıma kazıdım,geçen zamanın farkına bile varmadımve çok şey öğrendim.

Artık, yaşam koçluğu yolundaki adımlarımı sağlam bir şekilde atmaya başlamanın rahatlığı ve özgüveniyle yoluma devam edeceğim.Hatice Hanım’ın leziz anlatımı ve Ezo Hanım’ın şahane yemekleriyle tekrar bir araya gelmek için sabırsızlanıyorum. En kısa sürede tekrar bir üst eğitimde görüşmek üzere…

ID Coaching’in koçluk eğitimi anlamında bir lider olduğunu ve benzerleri arasından büyük farklarla sıyrıldığını düşünüyorum.Profesyonel,kaliteli,değer veren,vizyoner bir kurum.İlk eğitimimi bu kurumda aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Sonuna kadar da ID Coaching ile yoluma devam etmek istiyorum.

Sizleri çok seviyorum.

Feryal Aydoğdu (İK Uzmanı)
Yaşam Koçu (Nisan 2013)