Yazılar

Integral Relationships Training

Eğitim Geribildirimleri

Bütünsel Gelişim Koçluğu

ID Marka Anlamı

Akredite Koç Eğitimi Güz Programı

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF tarafından akredite edilen Bütünsel Gelişim Koçluğu Programı ” 8 Ekim 2016-18 Mart 2017 tarihleri arasında verilecektir.

Programa  katılım için son kayıt tarihi 25 Eylül 2016’dır.

Program detayları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayşenur Ertan Bilgili

Sevgili Hatice Hocam ve Neslihan Hocam,

Hayatıma kattığınız ve katmaya devam edeceğiniz süreç ve gelecek süreçler için size minnettarım. Hayatıma bakış açımı değiştirmemde başlıca rol oynayan “gerçeğe saygı”yı bana kazandıran bu kuruma sanırım bütün ömrüm boyunca şükredeceğim.
ID Coaching öncesi ve sonrası olarak hayatımı ayırmam gerektiğini düşünüyorum. Bunun için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Hep koç kalmak dileğiyle,

Ayşenur Ertan Bilgili
Üst Düzey Yönetici

Onur Ertan

Onur ErtanMerakla gelip, kendimle ilgili bir takım değişimlerle gidiyorum bugün. Eğitimin en başından sonuna kadar yaşadığım farkındalıktan bahsetmeye kalksam günler alır. Hem eğitim veren hocalarıma, hem birlikte öğrendiğim arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bu zamana kadar geçen tüm eğitim hayatımda, ya okulu astım ya da derslerde uyudum:) Ama bu eğitime her geldiğimde bulunduğum ortam, hocalarımın davranışları ile ilk defa dersleri asmadan devam ettim:)

Herşey için tüm ID Coaching ailesine teşekkür ediyor ve tüm arkadaşlarıma bundan sonra seçtikleri yolda başarılar diliyorum.

Onur Ertan
Üst Düzey Yönetici

Didem Tan

Sevgili Hatice ve Neslihan Hn.

Üç modül boyunca bize öğrettikleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim. Koçluk, kendime yaptığım en değerli yatırımlardan biri oldu. Çok şey bilen biri olarak başladığım bu yolculukta, kendimi bilmek ve tanımak için doğru soruları sorarken, herkesin gerçekliğine saygı duyan ve kendiyle daha mutlu olan bir insan olarak ayrılıyorum.

Bu bakış açısını elimden geldiği kadar etrafıma bulaştırmayı ve koç kalmayı hedefliyorum.

Sevgilerimle,

Didem Tan
Network Lideri, Eğitmen

Zeynep Aktaş

Sevgili Hatice Hn. ve Neslihan Hn,

Ben koçluk yolculuğuna reankarnasyon adını verdim. Benim için, yüklerinden arınmış, sadeleşmiş, özüne dönmüş bir Zeynep’ in yeniden doğuşunu sağladı. Özümden ne kadar uzaklaştığımı ve ve bu uzaklığın beni ne kadar yorduğunu farkettim. Her doğum gibi acılı ve sancılı bir sürecin sonunu sıcak, mutlu bir havada kucakladım. Bu süreçteki tüm desteğiniz için çok teşekkürler.Özveriniz,paylaşımcılığınız, sıcaklığınız her zaman hissedildi. Bir kurs olarak ilk adımı attığım ID, daha sonra bendeki yerini rahatlama ve motivasyon sağlayan sıcak bir yuvaya bıraktı. Daha iyi bir anne olma isteği ile başlayan serüvenim, daha iyi bir Zeynep olmayla ve ardından daha iyi anneler, daha iyi bireyler, daha iyi nesillerle güzel bir dünya isteğine bıraktı. Tekrar tekrar teşekkürler…

Zeynep Aktaş
Eğitimci

Zekiye Yeşil

Hayatımda koçlukla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve bu tanışmada Hatice ve Neslihan Hn. aracı oldukları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Koçluk eğitimi bende kırılma noktası yaşattı. Kafamda olan düşüncelerimi, paradigmalarımı, negatif algılarımı bırakmamı, yani çizgi altından çizgi üstüne geçmemi ve orada kalmamı sağladı.
Bende çok büyük bir farkındalık yaratarak özüme dönmeme aracı oldu. Ben artık eski ben değilim ve hiçbir zaman da olmayacağım. Hep öğrenen,öğrendikçe öğreten biri olmaya karar verdim ve bu düşğncelere bu kurumda, ID Coaching’ te eriştim.
Tekrar herkese teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Zekiye Yeşil
Üst Düzey Yönetici

Portföy Ögeleri