Misyonumuz, yurt içi ve yurt dışında insan potansiyelini geliştirmeye dönük integral koçluk programları oluşturmak ve tüm insanlığın kullanımına sunmaktır.

ID Coaching Kimdir?

2006 yılında İstanbul’da kurulan ID Coaching International, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu)’ ten akredite profesyonel koçluk eğitimleri ve kurumsal koçluk hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.

ID Coaching, dünyadaki koçluk bilincinin Türkiye’de de yaygınlaştırılmasını kendisine ilke edinmiş ve organizasyonunu bu alanda ihtiyaç duyulan hizmet bütünlüğünün sağlanması yönünde yapılandırmıştır. Kurumsal değerlerinin temelini oluşturan “yaşam hakkına, çevreye, üretene ve emeğe saygı” anlayışı ile öznesi “insan” olan bir organizasyondur. İnsanın kendisine ve ait olduğu çevreye en yüksek faydayı sunabilmesini hedefler.

Bu “sorumluluk bilinci”nden hareketle, gerek içinde bulunduğu sektörün gerekse de hizmet verdiği kişi ve kurumların “gelişimine, eğitimine ve sürdürülebilir karlılığına” aracılık etmektedir. Bu amaçla tüm paydaşlarına sürekli bir “bilgi paylaşımı ve açık iletişim” ortamı sunar. Bu süreçlerdeki “yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı” uygulamalarıyla bugün koçluk hizmetleri alanında “kalite, güven ve mutlak müşteri memnuniyeti “sağlayabilen lider kuruluşlardan biri olarak anılmaktadır.

ID Coaching, tüm bu değerler bütününü, uzmanlık alanına göre sınıflandırdığı organizasyon yapısı ile korumakta ve sunmaktadır. Bu kapsamda ID Coaching, ICF Onaylı eğitim ve kurumsal hizmetlerini ID Coaching International Academy, bireysel ve kurumsal koçluk hizmetlerini de ID Coaching Agency organizasyonları altında vermektedir. ID Coaching ayrıca, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ‘ in eğitim sağlayıcı kuruluşudur.

EKİBİMİZ

Hatice Yıldıran

HATİCE YILDIRAN

KURUCU

MCC, MBA, KOÇ EĞİTMENİ

aydın özbakır

AYDIN ÖZBAKIR

ID COACHING AGENCY KURUCU,IDTC

PROFESYONEL KOÇ, YÖNETİM DANIŞMANI

MENTOR KOÇLARIMIZ

ERKAN ASLAN-IDTC

BERİL ATAKUL- IDTC

PCC_WEB

GÖNÜLDEN DİLE


Integral Koçluk Eğitimi, beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.Eğitimin içeriği,sunulan örnekler, yapılan uygulamalar oldukça fazlaydı.Herşey çok güzeldi, sıcak ortamda, güzel, faydalı, etkili bir eğitim aldım. Başarılarınızın devamını dilerim.