DEĞİŞ-İK PLATFORMU II. BULUŞMA

DEĞİŞ-İK Bİ DAHA

Yenibiriş.com ve ID Coaching International, mevcut İK zirvelerinden çok farklı bir İnsan Kaynakları platformu olan “Değiş-İK“ için ikinci kez el ele veriyor. Eşitlikçi, özgür, farklı fikirlere saygılı, paylaşımı destekleyen ve yaratıcı bir “birlikte öğrenme” ortamı hedefleyen Değiş-İK, ikinci etkinliğini 26 Nisan 2018’de, …./ İstanbul’da, Kahve Dünyası İK Direktörü ve Profesyonel Koç Berna Belkıs’ın da katılımıyla gerçekleştiriyor.

Koçluk sektöründe Türkiye’nin markası olan ID Coaching moderatörlüğünde yürütülen Değiş-İK Platformu’nun ikinci buluşması, Kierkegaard’ın hayat ileriye doğru yaşanır, geriye doğru anlaşılır” sözünden hareketle, katılımcıların deneyimledikleri hata ve öğrenmelerini paylaşarak ortak aklı harekete geçirmelerini hedefliyor. Geçmiş yaşantıları ifade ederken kullanılan “keşke” ve “iyi ki” ler , yerini “Bİ DAHA “ya bırakıyor. Bunu “Bİ DAHA” yaşasaydım, çerçevesiyle mevcut tutumlar hakkında farkındalık, değişim ve dönüşüm yaratmayı hedefliyor.

Katılımcıların doğaçlama olarak oynadığı rollerle zenginleştirilen İkinci Değiş-İK Buluşması’nda, grup koçluğu ile, kurum kültüründen liderliğe , işe alımdan yetenek yönetimine geniş bir yelpazede, tutumlar sorgulanarak daha üst bakış açıları kazanılıyor ve organizasyonel gelişim için değer yaratan uygulamalar keşfediliyor.

Değiş-İK, farklı içerik ve formatı ile “insana odaklanan koçluk yaklaşımını, gelişen teknoloji ortamıyla bağdaştırabilen lider İK’cıların, yönetici ve işverenlerin, kendilerini mizahın da gücüyle ifade edebilecekleri, vazgeçilmez platformu olmaya devam ediyor.

İlk olarak 7 Mart 2018’de gerçekleşen Değiş-İK Buluşması, İstanbulİmpro’nun da katkılarıyla katılımcılara keyifli saatler yaşatırken, DHL Suply Chain İK Direktörü Sevilay Uçar’ın Değişim, Yenibiriş Teknoloji ve Ürün Koordinatörü / Interim CEO & Chief Product Officer Eren Çamlıkaya’nın da Yapay Zeka hakkındaki paylaşımları katılımcıların takdirlerini kazanmıştı.

Videolar

Değiş-İK, DHL Supply Chain İK Direktörü Sevilay Uçar'ın konuşması ile devam ediyor…

ID Coaching International paylaştı: 7 Mart 2018 Çarşamba

Ve Değiş-İK ikinci bölümde Yenibiriş Ürün Geliştirme Koordinatörü Eren Çamlıkaya "yapay zeka" dan bahsediyor… @yenibiriscom #hr #lider #yapayzeka #kocluk #integralcoaching #icf #kurumsalkocluk #instagood #followme #pickoftheday #idcoaching

ID Coaching International paylaştı: 7 Mart 2018 Çarşamba

Değiş-İK katılımcıların "Alışık değil değiş-İK" olma yolculuğundaki ilk adımları, düşüncelerini paylaştıkları ortamda yüksek enerji ile devam ediyor…

ID Coaching International paylaştı: 7 Mart 2018 Çarşamba

https://www.facebook.com/ID.Coaching.TR/videos/1564883686954459/

https://www.facebook.com/ID.Coaching.TR/videos/1545754008867427/?t=2